مورفین موبایل


تاریخ تحویل : اسفند ۱۳۹۸
خدمات مورد استفاده : وردپرس ووکامرس سئو و بهینه سازی
مورفین موبایل
ورود به سایت مورفین موبایل

فروشگاه اینترنتی مورفین موبایل

سایت فروشگاهی مورفین موبایل جهت فروش محصولات فیزیکی و محصولات مجازی از جمله اپل آیدی ، اکانت اینترنت و…. طراحی شده است. در این سایت علاوه بر درج اخبار جدید امکان افزودن آموزش های مرتبط وجود دارد.

در سایت مورفین به مدیر سایت اجازه ی نمایش محصولات پرفروش و محصولات جدید در صفحه ی اصلی داده شده است تا بتواند بهترین محصولات خود را به کاربران معرفی نماید.

کاربر در این سایت می تواند مدت اعتبار مصولات مجازی مورد نظر را انتخاب نماید و براساس مدت اعتبار انتخاب شده مبلغ تعیین شده را پرداخت کند.

برای خرید اپل آیدی با نام دلخواه این امکان به کاربران داده شده است تا با درج اطلاعات لازم درخواست صدور اپل آیدی شخصی خود را به مدیرسایت برسانند. و برای خرید اپل آیدی آماده امکان انتخاب نوع اپل آیدی و محاسبه قیمت بر اساس نوع انتخاب شده وجود دارد.

برای محصولات فیزیکی در صورت اتمام محصول مدیریت می تواند با فعال کردن گزینه ” در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.” کاربران را از اتمام محصولات باخبر سازد.

برای هر محصول علاوه بر توضیحات تکمیلی مدیر میتواند شناسه منحصر به فرد و دسته بندی وبرچسب های مورد نظر را تعریف کرده تا سایت بهینه تری داشته باشد.

نظرات کاربران یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در جذب مشتری می باشد که این امکان برای محصولات تعریف شده است.

در صفحات وبلاگ هم برای راحتی کاربران و کم کردن نرخ پرش باکس مطالب مرتبط در انتهای هر مطلب تعبیه شده است.

صفحات سایت مورفین موبایل

صفحه اینستاگرام ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید کانال تلگرام
هنوز برای کسب‌و‌کارت سایت نداری ؟ همین الان شروع کن سفارش طراحی سایت
گفت‌و‌گو

نظر شما چیه؟